Doğalgazlı Şömine Hazneleri İmalatı


Gazalpin markasıyla satışa sunduğumuz Doğalgazlı  şömine haznelerini avrupa standartlarında ve kaliteli işçiliğimizle üretiyor. İmalatindan montajına kadar her aşamasında yer alıyoruz

Doğalgazlı Gazalpin  Şömine Modellerimiz kapasite ve özelliklerine göre Gazalpin 70 - Gazalpin 90 Gazalpin 120 v.s gibi ölçülerde..Model olarak (Standart Model - Sağ taraf camlı , Sol taraf camlı , Üç camlı Model -Tünel hazneli Model  - Çift taraflı camlı Model çeşitliğinde yapılıbilmektedir.. Doğalgazla çalışan Cihazlar yönetmenliğine uygundur. Gazmer , TSE , CE . vs Özelliklere sahiptir. Gazalpin Markadır. Kontrol mekanizması , Otomotik Ateşlemeli Uzaktan kumandalıdır. Kasa 3mm.HRP…52 Termo çelikten mamül ,malzemedir.Camlar 800 dereceye dayanıklı vitro seramik camdır. Gaz yakıcı düzenek , ilgili Teknik Şartları karşılayacak özelliktedir. Bunlar içinde emniyet unsurları Kaliteli ve Konforlu kullanım verimlilik ve dayanıklılık ön plandadır.

Elektronik Kontrollü gaz musluğu ,sistemin ana mekanizması olup, saniyede 3 kez yüksek sıcaklık , basınç , gaz partikülleri gibi parametreleri ölçerek , tehlike algıladığı durumda otomatik olarak sistemi kapatır. Tekrar Otomotik olarak resetler başlatılır . laboratuvar sonuçlarına göre verimliliği yüksektir. 5 yıl garantilidir.

Gazalpin70 Teknik Çizim

İmalat videosunu izlemek için tıklayınız


Hizmette 25. Yıl

Alpina kaliteli ince ışık gibi parlak taş işçiliğiyle Aile şirketi olarak 1986 yılında ismini aile üyesinin adını alarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini geliştirip büyümüştür
Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan Alpina Üretir ve Hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek Komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.