Isı Odası


Şöminenin Davlumbaz bölümüne uygulanır.Duman çıkışı paslanmaz çelik boruyla bacaya bağlanır.

Şöminenin tüm iç yüzeyleri ,İthal Parok marka Folyolu, taş yünüyle izalasyonu yapılarak, ısı çıkış menfezleriyle Fonksiyonel ısınma sağlanır.

Bu bölümün yapımı,Hata kabul etmediğinden, eğitimli, montaj ekibimiz sadece bir gün, montajla uğraşır. Doğru uygulamadan dolayı , en küçük kazan dahi 130 m2 alan ısıtmaktadır.

3 ton odun ( 650 TL ) Kış boyunca bitmez . İmalatçı oluşumuz ve Doğru montaj prensiplerimiz nedeniyle,Güvenle 10 yıl garantimiz altındadır.

Ayrıca : Yanlış malzeme ve yanlış montaj , 400 TL civarında maliyeti düşürür. Bunun için , Güven ile 10 yıl garanti şartı çok önemlidir. Doğalgazlı ısınmaya göre % 50 Tasarrufludur.

Doğru yapılmış şömine , Maliyetini 4 yılda amorti eder.


Hizmette 25. Yıl

Alpina kaliteli ince ışık gibi parlak taş işçiliğiyle Aile şirketi olarak 1986 yılında ismini aile üyesinin adını alarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini geliştirip büyümüştür
Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan Alpina Üretir ve Hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek Komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.