Şömine Modeli


Gerek sitemizde, beğendiğiniz, gerekse uygun bulduğunuz bir model, Atölyemizde, Mühendis ve yetişmiş teknik elamanlarımız tarafından yapılır.

Atölyemizin makine aksamları , malzemeyi işleme aparatları son teknolojinin imkanlarıyla donatılmıştır.

Şömine modeli titiz bir işçilikle yapılıp, Bitmiş olarak gösterilir. Beğenildikten sonra montaja başlanır. Beğenilen modelin hatasız olması şarttır. Çünkü: Evinizin , en geniş, en güzel bölümünde .

Evin iç dekarasyonunu tamamlayan unsurdur. Dekarasyonda , önemli bir yeri olan, Şöminenin ince detayları dahi, sanatsal uygulama gerektirir.

Malzeme ve işçiliği kusursuz olan şömineyi seyretmek dahi dinlendirir yorgunluğu atar.

Bu nedenle şömine seçimi çok önemlidir.

İşinde uzmanlaşmış teknik ekibimiz. Ücretsiz keşif , ve tavsiyelerde bulunarak, evin özelliklerine uyan, dekorasyonda homojenleşen modeller önermektedir.


Hizmette 25. Yıl

Alpina kaliteli ince ışık gibi parlak taş işçiliğiyle Aile şirketi olarak 1986 yılında ismini aile üyesinin adını alarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini geliştirip büyümüştür
Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan Alpina Üretir ve Hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek Komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.