Doğalgazlı Gazalpin Şömine 120

Kategori : Şöminede 80 lık Hazne 14800 Tl. TL

Ürün Kodu : 1048

Doğalgazlı hazne özellikleri : Doğalgazla çalışan Cihazlar yönetmenliğine uygundur. Gazmer , TSE , CE . vs Özelliklere sahiptir. Gazalpin Markadır. Kontrol mekanizması , Otomotik Ateşlemeli Uzaktan kumandalıdır. Kasa 3mm.HRP…52 Termo çelikten mamül ,malzemedir.Camlar 800 dereceye dayanıklı vitro seramik camdır. Ayrıca Manuel Kullanım Özelliği vardır. Kumandanın Alev ayarları vardır. Kumanda el ısısıyla entegreli çalışmaktadır

Your browser does not support the video tag.

Ayrıca : haznenin her bir parçası pratik monte bir şekilde tasarlanmıştır. Her hangi bakım ve onarım durumunda , dışarıdan kolayca müdahale edilir özelliklerindedir.

Gaz yakıcı düzenek , ilgili Teknik Şartları karşılayacak özelliktedir. Bunlar içinde emniyet unsurları Kaliteli ve Konforlu kullanım verimlilik ve dayanıklılık ön plandadır.

Elektronik Kontrollü gaz musluğu ,sistemin ana mekanizması olup, saniyede 3 kez yüksek sıcaklık , basınç , gaz partikülleri gibi parametreleri ölçerek , tehlike algıladığı durumda otomatik olarak sistemi kapatır. İlgili ekte görüleceği üzere Labratuar sonuçlarına göre verimliliği yüksektir. 2 yıl garantilidir

 

 

 

 

10 Sene Garanti

Yüksel Verimlilik

Uygun Fiyat

Güvenli

Uzman Montaj

Çevreye Duyarlı

Detaylı Bilgi İçin : 0212 624 40 87 veya 0533 495 46 42

Formu Doldurup Gönderin - Sizi Arayalım

Son Gezdiğiniz Ürünler


Şöminede Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

  • Yanma haznesi Açık hazne olmamalıdır.
  • Pik döküm kazan EN 13229 Belgeli, CE etiket şartı aranmalıdır.
  • Yapımcının imalatçı olmasına , ve güven vermesine dikkat edilmelidir.
  • Fiyatlandırmadaki esas kriterlere göre ekonomik fiyat tesbit edilmelidir.

Devamını Oku. »

Kusursuz Şömineye Sahip Olmak İçin

Firmamız. Fransız , Polonya markalı ürünleri, ekonomik fiyatlardan. Bayiliğinide alarak tercih etmiştir. Fransız , Ve Plonya markalı pik döküm Ateş tuğlalı , sulu sistem kazanlar.

Açılım kapaklı ,veya Asansörlü kapaklı, Düz , Panaromik, Prizmatik, Turbo, vs, olmak üzere istenilen büyüklükte , 46 çeşit mevcudumuz vardır.

Devamını Oku. »

Şömine Kurulum Şeması

Krom Spiral Boru-316 kalite paslanmaz çelikten üretilen kirli hava tahliye borusudur.

İthal Taş Yünü Isı odası, içerisinde oluşan ısıyı muhafaza edip, menfezlerden çıkmasını sağlar ve dış kaplamayı ısıya karşı korur.450C ısıya dayanıklı 150 Density yoğunluğunda ve Alüminyum kaplı plakadır.

Devamını Oku. »

Hizmette 25. Yıl

Alpina kaliteli ince ışık gibi parlak taş işçiliğiyle Aile şirketi olarak 1986 yılında ismini aile üyesinin adını alarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini geliştirip büyümüştür
Özelleştirilmiş şömine tasarımı uzmanlığıyla tanınan Alpina Üretir ve Hatasız montaj prensipleriyle, performanslı enerji ile estetik düşünceleri birleştirerek Komple ısıtma sistemlerini dağıtımını yapar.